Ahojte, po siedmich rokoch som sa nostalgicky pozrel spat na toto forum a ono este stale existuje Nedokazal som si obnovit stary ucet, email uz je zruseny tak aspon takto sa hlasim
ide o zmenu predvolenej zbrane po spawne, vidím že forum je už hodne dlho mrtve, no aj napriek tomu som tam začal tému, tak ak by niekto vedl poradiť, vopred ďakujem a dojdite zastrielat na http://BRUT.me
Caute Borci žije to tu ešte? aspoň kúsok? ja som z BRUT.me Portálu, asi posledného živého na skcz scéne, ktorý sa zaoberá aj gldsrc hrami, máme aj online servery, robíme na prerábke mapy a nevieme si s jednou vecou pomôcť.
3D text si můžeš vyrobit v editoru z brushů. Můžeš to různýma nástrojema například skosit, rozpůlit, odříznout přebytečné okraje... a postupně s těch malých brushů poskládat text je to jednoduchý.
Až budeš mít třeba napsaných několik slov, najdeš si střed dáš tam malínkou krychli brushu s textuoru ORIGIN a pak celý ten text i stim originem označíš a dáš "tie to entity" nastavíš tam třeba func_rotate speed třeba 100 tak se to pak ve hře bude otáčet.